قابلیت های جدید ویژوال استودیو 2019

قابلیت های جدید ویژوال استودیو 2019

لینک کوتاه آموزش: https://www.nonevisan.ir/c/a90ac

اگر ویژوال استودیو را نصب نکردید وارد مقاله آموزش دانلود و نصب ویژوال استودیو 2019 شوید

طبعا به روز بودن در برنامه نویسی و دانستن قابلیت های ابزاری که با آن کد می زنید بسیار به دردتان میخورد. در این پست ویژگی های جدید ویژوال استودیو 2019 را برای شما بیان می کنیم.

be47197d-98c6-41e7-a205-8433a42893d5.jpg

این آموزش فاقد ویدئو آموزشی است

 خب بار دیگه سلام میکنم به کاربران عزیز نونویسان

در این آموزش قرار است برای شما قابلیت های جدید ویژوال استودیو 2019 را بیان کنیم تا شما با این IDE قدرت مند از طرف غول بزرگی به نام مایکروسافت آشنا تر کنیم.

قابلیت های جدید ویژوال استودیو 2019 به این شرح می باشد.

 

 

محیط کاربری جدید

محیط کار جدید در این اپلیکیشن یک میز کار قدرتمند می باشد که با شروع کار در این IDE برای شما باز میشود.

همانطور که در میز کار  مشاهده می کنید 4 آیکون در سمت راست ما می باشد که مهم ترین آنها Create New Project می باشد.با این آیکون شما می توانید پروژه ی جدید و دلخواه خود را بسازید.در قسمت چپ صفحه شما می توانید پروژه های اخیر خود را مشاهده کنید که بسیار سریع تر میتوانید به آنها دست پیدا کنید.

تغییرات کمی هم در رنگ صفحه می بینیم که یک تم آبی بسیار کمرنگی هم اضافه شده به این صفحه ی بسیار مهم.

 

 

جست وجوی پیشرفته تر

ویژوال استودیو قابلیت بسیار مهمی که در آپدیت جدید خود گذاشته است بهینه سازی جست و جو می باشد.با این قابلیت شما می توانید با 2 کلید Ctrl+H کلمه ی خود را در باکس سرچ کرده و لیستی که شامل آن کلمه می باشد را مشاهده فرمایید.

 

پشتیبانی از فریمورک .Net Core 3

قابلیت پشتیبانی .Net Core 3در این IDE قدرتمند بسیار برای کاربران جذاب و چالش بر انگیز بود.هم اکنون نسخه ی .Net Core 5هم آمده است که باز هم ویژوال استودیو 2019 آن را پشتیبانی میکند.

 

حتمن منتظر آموزش های بعدی باشید و منتظر خبر ها و قابلیت های جدید ویژوال استودیو 2019 از شرکت مایکروسافت باشید که ما برای شما آن ها به صورت ساده تر توضیح خواهیم داد

دنبال کردن ما در تلگرام